آخرین زمان ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره زمستان 95 تا پایان فرودین تمدید شد
سیدکامل تقوی نژاد، رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور طی بخشنامه ای، مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره چهارم سال 1395(فصل زمستان) را تا پایان فروردین ماه 1396 تمدید کرد.
به گزارش بدوبس، به نقل از سازمان امور مالیاتی، با صدور بخشنامه‌ای اعلام کرد: نظر به مصادف بودن مهلت ارائه اظهارنامه دوره چهارم (فصل زمستان) سال 1395 با تعطیلات نوروز و با توجه به درخواست‌های مودیان محترم موضوع نظام مالیات بر ارزش افزوده و به منظور تکریم مودیان گرامی و فراهم آوردن زمینه اجرای تکالیف قانونی برای آنان، بنا به اختیار حاصل از قانون و مقررات مالیات بر ارزش افزوده، مودیان محترم می‌توانند اظهارنامه دوره چهارم مالیاتی (فصل زمستان) سال 1395 را تا پایان روز پنج شنبه 31 فروردین ماه 1396 ارائه کنند.
همچنین در این بخشنامه بیان شده، درصورتی که مودیان مالیاتی اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده فصل زمستان سال 1395 خود را تا پایان فروردین ماه 1396 ارائه نمایند، می توانند با درخواست کتبی، از بخشودگی جرایمی از قبیل عدم ارائه اظهارنامه و تاخیر در پرداخت مالیات و عوارض متعلق در موعد مقرر برای دوره مزبور بهره مند شوند.
مودیان مالیات بر ارزش افزوده می‌توانند جهت ارائه اظهارنامه فصل زمستان خود تا پایان فروردین ماه به سامانه اینترنتی سازمان امور مالیاتی به نشانی WWW.EVAT.IR مراجعه نمایند.
تاریخ:1396/1/14

منبع:بدوبس شبکه ارتباطی حسابداران

: بدوبس شبکه ارتباطی حسابداران
آمار بازدید:1836
گروه خبری:
.
لیست اخبار(تمام اخبار)
پیشخوان خبر
آرشیو اخبار
(تمام مطالب) کاربران