تجمع سپرده گذاران موسسه مالی اعتباری کاسپین مقابل مجلس و ساختمان این موسسه در سعادت آباد + اطلاعیه بانک مرکزی به سپرده گذاران

سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری کاسپین در اعتراض به عدم احقاق حقوق خود از سوی این موسسه و نظر به عملکرد بانک مرکزی نسبت به صدور مجوز فعالیت این موسسه تجمع کردند.

به گزارش بدوبس به نقل از تسنیم، سپرده گذاران موسسه مالی اعتباری کاسپین چند هفته ایست در اعتراض به عدم احقاق حقوق خود از سوی این موسسه که مورد تایید بانک مرکزی بوده است تجمع کردند.

علت تجمع سپرده گذاران اخباریست پیرامون دارایی موسسه فرشتگان که در کاسپین ادغام شده، و بین سپرده گذاران دست به دست می شود، از همین رو سپرده گذارن از بیم اینکه مبادا دارایی شان از بین برود به شعب کاسپین مراجعه کرده و خواستار دریافت سپرده هایشان هستند. درخواست اصلی این سپرده گذاران از بانک مرکزی و مسئولان موسسه کاسپین این است که سپرده هایشان را یکباره برگردانند ولی ظاهراً این امر برای کاسپینی ها مقدور نیست.

همین موضوع ناراحتی و البته نگرانی سپرده گذاران کاسپین را به همراه داشته و موجب تجمعاتی در مقابل این موسسه و مجلس شده است. شنیده های حکایت از آن دارد امروزنزدیک به 1500 تن از سپرده گذاران کاسپین در سعادت آباد تجمع کرده بودند و حدود ۲۰۰ نفر در اعتراض به صدور مجوز فعالیت برای این موسسه مالی با در دست داشتن پارچه نوشته هایی خطاب به ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی در مقابل مجلس شورای اسلامی.

در همین ارتباط بانک مرکزی با صدور اطلاعیه ای به تمامی سپردگذاران اطمینان داده که موسسه کاسپین از بانک مرکزی مجوز دارد و موظف است به نیازهای سپرده گذارانش پاسخ دهد.

در اطلاعیه بانک مرکزی که دقایقی قبل و بعد از تجمع سپرده گذاران کاسپین منتشر شد،آمده است: به اطلاع سپرده‌گذاران محترم موسسه کاسپین می‌رساند از آنجا که موسسه اعتباری کاسپین دارای مجوز فعالیت از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است، لذا مدیرعامل و اعضای هیات مدیره موسسه حسب موازین قانونی مکلف می‌باشند در اسرع وقت اقدامات مقتضی را برای رضایت مشتریان به عمل آورده و نتیجه را به اطلاع عموم برسانند، از این رو سپرده گذاران محترم درخصوص اقدامات موسسه می‌توانند با شماره تلفن‌های 22340397‏-22353052‏-22342878‏-22353374 تماس حاصل کنند.

لازم به ذکر است موسسه کاسپین اواخر اسفند سال 94 مجوز مشروط فعالیتش را از بانک مرکزی دریافت کرد.

تاریخ:1395/12/21

منبع:تسنیم

: تسنیم
آمار بازدید:1435
گروه خبری:
.
لیست اخبار(تمام اخبار)
پیشخوان خبر
آرشیو اخبار
(تمام مطالب) کاربران