تدوین استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ایزو  ٩٠٠١:٢٠١٥  در سازمان تامین اجتماعی
دکتر عباس حاتمی مدیرکل پشتیبانی درمان سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: با هدف نیل به اهداف و برنامه های این سازمان، استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ایزو ٩٠٠١:٢٠١٥ با ساختاری کاملاً متفاوت با نسخ پیشین، در ١٠ بند تدوین شده است.
 
به گزارش بدوبس به نقل از سازمان تامین اجتماعی، حاتمی با بیان اینکه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ایزو  ٩٠٠١:٢٠١٥ تدوین شده است، اظهار داشت: در این خصوص موفق به اخذ گواهینامه مرتبط از شرکت گواهی دهنده IMQ شده ایم.
 
وی مهمترین ویژگی های این سیستم را برشمرد که میتوان به؛ کاربرد پذیری برای سازمان های ارائه دهنده خدمات، رویکرد مبتنی بر مدیریت ریسک،  رویکرد مبتنی بر مدیریت دانش،  تمرکز بر روش های سیاستگذاری بر اساس وضعیت درون و برون سازمانی و توجه به محیط اجرای فرآیندها با رویکردی عمیق تر نسبت به گذشته، اشاره کرد.
 
دکتر عباس حاتمی به ایجاد چالش درصورت تحقق مستمر الزامات و پرداختن به نیازها و انتظارات در یک محیط تاکید کرد و گفت: پذیرش سیستم مدیریت کیفیت، تصمیمی استراتژیک برای سازمانها است که می تواند به بهبود عملکرد کلی آن و ارائه پایه ای صحیح  برای توسعه طرح های پایدار کمک کند. و از منافع بالقوه اجرای سیستم های مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد بین المللی می توان به مواردی چون؛  توانایی ارائه مستمر خدمات است که الزامات مشتری،  قانونی و مقررات قابل کاربرد را تحقق می بخشد، اشاره کرد.
 
در پایان مدیرکل پشتیبانی درمان سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: اداره کل پشتیبانی درمان سازمان تامین اجتماعی همواره خود را متعهد به دستیابی اهداف بهبود مستمر سیستم ها و فرآیندها و ارتقای بهره وری با محوریت توسعه تکنولوژی و خدمات درمانی، افزایش توانایی ها و مهارت های کارکنان، شفاف سازی مناسبات و نظامات داخلی، بهره مندی از سیستم های مدیریتی نوین، افزایش سطح کیفیت خدمات و جلب رضایت مشتریان می داند.
 
تاریخ:1396/6/15

منبع:سازمان تامین اجتماعی

: سازمان تامین اجتماعی
آمار بازدید:1369
گروه خبری:
.
لیست اخبار(تمام اخبار)
پیشخوان خبر
آرشیو اخبار
(تمام مطالب) کاربران