آموزش اکسل بصورت کاربردی

پیش از این، جمع آوری ، ثبت ، تلخیص و تهیه گزارشات جهت روشن شدن مسیرهای حرکت واحدهای اقتصادی ـ اعم از بزرگ یا کوچک ـ و تشخیص راه از چاه، برای عده ای از افراد امری اجتناب ناپذیر بود ولی امروزه این بحث تقریبا برای همه افراد جامعه ، ضروری به نظر می رسد.

با چند سؤال موضوع بحث را بررسی می کنیم :

آیا همیشه امکان استفاده از نرم افزارهای کاربردی موجود در بازار برای همه افراد وجود دارد؟

آیا از لحاظ زمان و هزینه ، برای همه افراد استفاده از نرم افزارهای مذکور مقرون به صرفه است ؟

سؤال دیگر اینکه آیا همه نیازهای اطلاعاتی شما در نرم افزارهای مورد استفاده تان لحاظ شده اند ؟

پس چه باید کرد ؟

پیشنهاد ما آموختن نرم افزارExcel   می باشد که در ظاهری ساده و کاربرپسند، عملکردی بسیار مفید، وسیع و حرفه ای دارد بطوریکه هرکس به اندازه توان و نیاز خود می تواند با آن کار کند. 

روش پیشنهادی ما برای برگزاری دوره های آموزشی مدیریت دیتا با بکارگیری EXCEL  ، کمی متفاوت از آنچه مرسوم است می باشد.

امورات دستی یا اموراتی را که به کمک اکسل انجام می دهید، با همکاری ما و شما بررسی و مکانیزه گردیده همچنین تمام مطالب مربوطه به شما آموزش داده می شوند.

مزیت این روش این است که صد در صد کاربردی بوده و به صورت چند منظوره عمل کرده و موجب این می شود که شما به صورت علمی و عملی امورات روتین خود را تحلیل کرده و از تجربه 18 سال کار با اکسل و حسابداری بهره مند گردید.

ضمن اینکه مخاطبان ما افراد غیر شاغل نیز می باشد ولی شاید بتوان گفت که افراد شاغل، علاقه بیشتری به این روش داشته باشند چرا که اغلب این افراد بدلیل نداشتن زمان کافی، نمی توانند با روشهای مرسوم، ابتدا تمام ابزارهای Excel را فرا گرفته و در مواقع لازم آنها را در کنار هم قرار داده و به نیازهای اطلاعاتی شرکت، پاسخی دقیق، سریع و قابل اطمینان ارائه نمایند.

                                                                                        موفق باشید

نویسنده: محسن حمیدی
جستجو
(تمام مطالب) کاربران